Česká Republika
Kontakty
VEOLIA VODA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.


Pařížská 11
110 00 Praha 1
Tel.: + 420 222 321 648
Fax: + 420 222 321 650
email: veolia@veoliavoda.cz

Placení faktur na terminálech Sazky obnoveno

Veolia Voda obnovila službu placení faktur přes terminály Sazky

Praha, 19. března 2012

Společnost Veolia Voda obnovila pro své zákazníky oblíbenou službu, která umožňuje hradit faktury za vodné a stočné na terminálech společnosti Sazka. Široká dostupnost těchto terminálů není jedinou výhodou, klienti ušetří také na poplatcích.

Od 19. března 2012 mohou zákazníci společností skupiny Veolia Voda (Pražské vodovody a kanalizace, a.s., Severočeské vodovody a kanalizace, a.s., MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. Středočeské vodárny, a.s, VODÁRNA PLZEŇ a.s., 1. SčV, a.s. a Královéhradecká provozní, a.s., RAVOS, s.r.o., Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o, Vodospol s.r.o.), kteří platí vodné a stočné nebo zálohy fakturou, využít obnovené služby a zaplatit na jednom ze 4300 terminálů SAZKY (kromě terminálů na pobočkách České pošty).

On-line terminály společnosti SAZKA jsou snadno dostupné - v supermarketech, večerkách, sázkových kancelářích nebo čerpacích stanicích otevřených i ve večerních hodinách nebo nonstop. Možnost využít tohoto způsobu úhrady faktury mají tedy i zákazníci v menších městech a na venkově. K provedení platby stačí předložit čárový kód umístěný na faktuře.

Nespornou výhodou této služby je pouze 15korunový poplatek, který se, na rozdíl od poplatků na poště, nemění ani podle výše placené částky.

„Možnost placení faktur nebo záloh za vodné a stočné pomocí čárového kódu byla našimi zákazníky velmi oblíbena, zvláště díky široké dostupnosti terminálů a jednoduchému způsobu úhrady. Věříme, že služby budou brzy využívat nejen zákazníci, kteří na ni byli zvyklí, ale že přiláká také nové zájemce" říká Marcela Dvořáková, výkonná ředitelka marketingu a komunikace společnosti VEOLIA VODA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.